Logowanie RejestracjaCS GO Forum jest Polskim forum zrzeszającym fanów gry CS GO. Na forum znajdziesz poradniki, ciekawostki oraz informacje odnośnie Counter Strike Global Offensive. Forum stara się stworzyć społeczność graczy, która sobie wzajemnie pomaga oraz rozwija się w temacie gry.Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką grę najlepiej wspominacie?
#1
Przyszedł mi pomysł na fajny wątek. Będzie można odkryć sporo dobrych gier. Niech każdy napisze jaką grę najlepiej wspomina i dlaczego.

Zasady: Każdy niech opiszę maks. 2 gry (co to za gra i dlaczego najlepiej ją wspomina)


Black & White

[Obrazek: 1st_page_pic.jpg]

Jest to bardzo specyficzna gra. Po pierwsze jesteśmy w niej bogiem (kontrolujemy naszych wyznawców, budujemy wioski itp.), po drugie mamy własnego chowańca (stworek, którego uczymy jak ma postępować w życiu, co jest dobre a co złe itp.). Jest to niesamowita mieszanka, która wciągnęła mnie na bardzo wiele godzin dobrej zabawy. To od nas zależy, czy będziemy dobrzy czy źli.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że w grze jest masa ciekawych misji (każda misja jest jakąś historią mieszkańców naszej krainy). Każda misja się od siebei różni, są misje z głównego wątku oraz misje poboczne. Wszystkie warto wykonywać bo będziemy mieli z tego ciekawe bonusy w grze.

Rozgrywka jest o tyle ciekawa, że mamy przeciwników w postaci innych bogów, którzy starają się przejąć wszystkich wyznawców w danej krainie.

Polecam wszystkim tą grę. Ma już co prawda swoje lata ale mimo wszystko warto zapoznać się z tą produkcją. (polecam oczywiście część pierwszą gry, dwójka jest znacznie gorsza moim zdaniem).


Mu Online

[Obrazek: o5ccvn.png]


Jest to gra internetowa typu hack&slash mmorpg. Opisując najszybciej jak można: zabijasz hordy przeciwników, aby przexpić i stać się najlepszym na serwerze. Niby opis standardowego mmorpg jakich tysiąć ale Mu Online było inne (gra cały czas istnieje ale zaszła za daleko, za dużo zmian). Ta gra różniła się od innych tego typu gier tym, że nie było prawie w ogóle questów (na całą grę były 2 questy), biło się prawie cały czas te same potwory (moby) w tych samych miejscach (spotach) a mimo wszystko gra się nie nudziła i serwery były pełne graczy.

Najlepiej wspominam w tej grze, gildie, które działały tak jak powinny działać w każdej grze (to była zgrana ekipa ludzki, którzy razem expili wiele godzin), system ulepszania przedmiotów (ulepszało się je rzadkimi kryształami, które wypadały z potworów), sposób w jaki było widać lepszych graczy (świecące zbroje, skrzydła itp.).

Jeżeli ktoś by chciał zagrać w Mu online to gra nadal istnieje, jest również bardzo dużo prywatnych serwerów.
Odpowiedz#2
Cs 1.6 najlepsza !!!
Odpowiedz
#3
MAX PAYNE 2 I Conflict Desert Storm 1,2 najlepiej je wspomnam ponieważ lubie takie klimaty gier Big Grin
i szczerze zagrał bym w to jeszcze raz Big Grin
Odpowiedz
#4
Cs 1.6 the best
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości